KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108230
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emile laborne landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:55
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:50
-
6239 Oljemålning
Arne Olsson (1918-2004), Sverige. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 1.600 kr
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:56
-
7077 Oljemålning
Georg Suttner (1922-2014), Sverige. Signerad, "Blå..//
Aktuellt bud: 3.200 kr
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:52
-
7422 Oljemålning
Georges Pierre Dieterle (1844-1937), Landskap med ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:57
-
7214 Oljemålning
Gunnar Gustafsson, Fiskeläge. Signerad. Olja på pa..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:57
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emile laborne landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:55 -
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:50 -
6239 Oljemålning
Arne Olsson (1918-2004), Sverige. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 1.600 kr
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:56
-
7077 Oljemålning
Georg Suttner (1922-2014), Sverige. Signerad, "Blå..//
Aktuellt bud: 3.200 kr
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:52 -
7422 Oljemålning
Georges Pierre Dieterle (1844-1937), Landskap med ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:57 -
7214 Oljemålning
Gunnar Gustafsson, Fiskeläge. Signerad. Olja på pa..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:57